#1 2011-12-11 23:53:40

 Czaki

Administrator

1710989
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 220
Punktów :   

NAJNOWSZE INFO !!!

Oto najnowsze informacje dotyczace turnieju :

- Rozgrywki zaczynaja się od teraz czyli od dnia 12.12.2011

- Potrwają tak dlugo jak to koniecznie, by rozegrac wszystkie spotkania.

- w turnieju bierze udzial 56 zawodników – 32 z nich przejdzie do fazy pucharowej

- zmniejszylem ilosc grup jesli chodzi o lvl mianowicie :
*grupa od 1 do 15 (z ktorej sa 2 osoby) zostala polaczona z grupa 16-20 i utworzyly  grupe A
*grupa od 21 do 24 zostala rozbita na dwie grupy B i C
*grupa od 25 do 28 zostala rozbita na 4 grupy D,E,F,G
*grupa od 29 do 100 (z ktorej sa 4 osoby) zostala polaczona z grupa od 25 do 28

- Z grupy A wychodza 4 osoby z najwieksza iloscia punktow, tak samo z grupy B i C

- Z grup D,E,F i G wychodzi po 5 osob (roznica wynika z woli zachowania wysokiego poziomu w dalszej pucharowej fazie rozgrywek)

- Na rozegranie meczu jest 48h pod podania przeze mnie kolejnych terminow i rozpisania przeciwnikow , przeciwnicy powinni umawiac sie ze soba na dowolna godzine, ktora umozliwi im rozegranie spotkania

- Dobra Rada : Gdy już znasz przeciwnika - dodaj go do znajomych a napewno bedziesz wiedzial kiedy jest ONLINE !!!

- w wyjatkowych sytuacjach walki moga zostac zmienione gdyby gracz A zglosil nieobecnosc na 2-3 dni, (NIEOBECNOSC MUSI ZOSTAC ZGLOSZONA PRZED FAKTEM DO MNIE)

- o zglaszaniu wynikow pojedynku prosze informowac NA FORUM w dziale swojej Grupy, lub na poczcie w grze do mnie, ewentualnie PW, wynik musza zglosic OBIE strony pojedynku

- nagrody do fazy grupowej pozostana niespodzianka

- w razie jakichkolwiek zapytan prosze pisac do mnie na PW

- pamietajcie – GRAMY do 3 zwyciestw (czyli np do stanu 3:0, 3:1 lub 3:2 dla ktoregos z graczy) GRAMY na mapach losowych oraz czas na wykonanie ruchu 10 sek !!!!!


- Osoba ktora 3 razy pod rzad nie rozegra swojej walki zostaje zdyskwalifikowana a wszystkie dotychczas rozegrane pojedynki tej osoby zostaja uniewaznione !

- Wszelkie zmiany w ekwipunku, czy awansowanie na wyzszy poziom, od tego momentu przestaje miec  zanczenie ! Zmieniac ekwipunke mozna nawet podczas walki.

- Walka z jednym przeciwnikiem musi byc rozegrana w calosci ! nie mozna rozgrywac walki z jednym przeciwnikiem „na raty” !

- Prosze o zachowanie kultury podczas walk, pamietajcie to tylko zabawa !!!


http://img200.imageshack.us/img200/5779/201004991191387709.png
                                  -= O Honor a nie o koronę ! =-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg dawnofnaruto soda kaustyczna wrocław